Pojištění rizik

Jste připraveni na nenadálé události, které vám způsobí velkou finanční škodu? Máte řešení pro dlouhodobý výpadek vašich příjmů? A co další situace, které vás mohou dostat do finančních problémů?

Mám pro vás řešení - produkty, které vás ochrání před největšími riziky:

  • Pojištění majetku
  • Pojištění odpovědnosti
  • Životní pojištění
  • Pojištění právní ochrany
  • Ostatní pojištění

Jaké jsou typy pojištění?

Projděte si jednotlivé typy pojištění a ujistěte se, že jste pojištěni pro všechny rizikové případy.

Pojištění majetku

Pro většinu z nás je to samozřejmost, že máme pojištěné auto, dům, byt, domácnost, chatu, chalupu a jiný majetek, ovšem pojištěná rizika bývají často nedostatečná, ať už se jedná o podpojištění nebo nejsou zahrnuta všechna potřebná rizika. Například pojištění odpovědnosti v běžném životě, které můžeme uzavřít v rámci pojištění nemovitosti nebo domácnosti mnohdy opomíjíme a přitom jde o velice levné a vhodné připojištění. Také je běžné, že si smlouvu po řádku let neaktualizujeme na odpovídající částky a dochází tím k podpojištění, což může vést k tomu, že plnění od pojišťovny může být hodně kráceno. Předejít tomu můžeme tzv. indexací nebo úpravou smlouvy po určité době.

Pojištění odpovědnosti

Toto pojištění můžeme rozdělit na pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě a na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu povolání. Pojištění se sjednává pro případ škody na zdraví, majetku a finanční škodu.

Životní pojištění

Můžeme říci, že se jedná o nejdůležitější pojištění a také pojištění, které je nejvíce řešeno nedostatečně a kryje velice málo nebo téměř žádná potřebná rizika. Především, pokud máme rodinu a nějaké závazky (úvěry, hypotéky), je prakticky nutností se zajistit proti nečekaným situacím, ať je to smrt hlavního živitele rodiny, dlouhodobá pracovní neschopnost, invalidita, trvalé následky úrazu nebo pobyt v nemocnici. Nedostatečné je zejména krytí pouze na úrazy a nikoli na nemoci. Často pro tato rizika využíváme kapitálové a investiční pojistky, které kombinují pojištění a spoření, pro většinu klientů jsou nevhodné a příliš drahé.

Pojištění právní ochrany

Je především známo a využíváno při řešení dopravní nehody, ale může řešit i jiné záležitosti jako pracovně právní vztahy a všude tam, kde je porušeno nebo dotčeno naše právo.

Ostatní pojištění

Existuje mnoho druhů pojištění a dnes se můžeme pojistit téměř proti všemu, ale zmíním už jen jedno, na které bychom neměli zapomenout při cestování především do zahraničí a to je cestovní pojištění nebo pojištění léčebných výloh.

Chcete si být jisti, že jste pojištěni pro případ všech možných rizik?

V této oblasti jsem pomohl již desítkám mých klientů. Pevně věřím, že jsem splnil jejich požadavky. Odměnou a přesvěčením o tom jsou mi jejich spokojené výrazy ve tváři a zájem o další služby z mého portfolia. Rád v této oblasti pomohu i vám. Stačí jen vyplnit níže uvedený formulář. Jeho odesláním nic neriskujete.

Začít můžete už teď! Užívejte si života bez starostí!

Po přijetí daného formuláře vám zavolám a společně si dohodneme nezávaznou schůzku. Pak budete mít čas si vše promyslet a rozhodnout se pro řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Jak vám můžeme pomoci

Naše reference

Martina Šimáčková, Brno
Martina Šimáčková, Brno

Vyhovuje mi profesionální a zároveň pohodový přístup pana Matějky a to jak při řešení finančních závazků či pojištění, tak i při jednotlivých konzultacích a návrzích.

Martin Soldán, Prostějov
Martin Soldán, Prostějov

Ing. Matějka mi pomohl v době, kdy jsem měl volný větší finanční obnos a nevěděl jsem, jak jej nejlépe zhodnotit. Dal jsem na jeho rady a zainvestoval do světových fondů.

Další reference


Podívejte se na náš blog

Bankovní a nebankovní úvěry

20. 05. 2014, Zdeněk Matějka

Bankovní a nebankovní úvěry – Víte, jaké jsou rozdíly? Kdo se k nám chová férově a kdo chce jen rychle vydělat? Inspirací mi byl tento článek na  www.penize.cz: Daniel Hůle: Pět nebankovních… Číst na blogu »

Americká versus Australská hypotéka

15. 04. 2014, Zdeněk Matějka

Americká versus Australská hypotéka – mají tyto dva typy úvěrů něco společného? Co skrývají jejich záhadné názvy a k čemu je můžeme využít? Ano, jedno společné tyto hypotéky mají. A to, že… Číst na blogu »

Další články na blogu


© 2021 Zajištěná budoucnost – řešení vašich financí

Vytvořeno pomocí WebLocalBusiness