Možnost spolupráce

Máte zájem o spolupráci? Chcete se specializovat nebo se již specializujete na určitou oblast či produkt z finanční oblasti a chcete pracovat v týmu profesionálů?

Neváhejte nás kontaktovat! Použijte níže uvedený formulář nebo nás kontaktujte na emailu či telefonu uvedeném v záložce O nás & Kontakt.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

 

 

 

 

 

 

Jak vám můžeme pomoci

Naše reference

Martina Šimáčková, Brno
Martina Šimáčková, Brno

Vyhovuje mi profesionální a zároveň pohodový přístup pana Matějky a to jak při řešení finančních závazků či pojištění, tak i při jednotlivých konzultacích a návrzích.

Martin Soldán, Prostějov
Martin Soldán, Prostějov

Ing. Matějka mi pomohl v době, kdy jsem měl volný větší finanční obnos a nevěděl jsem, jak jej nejlépe zhodnotit. Dal jsem na jeho rady a zainvestoval do světových fondů.

Další reference


Podívejte se na náš blog

Bankovní a nebankovní úvěry

20. 05. 2014, Zdeněk Matějka

Bankovní a nebankovní úvěry – Víte, jaké jsou rozdíly? Kdo se k nám chová férově a kdo chce jen rychle vydělat? Inspirací mi byl tento článek na  www.penize.cz: Daniel Hůle: Pět nebankovních… Číst na blogu »

Americká versus Australská hypotéka

15. 04. 2014, Zdeněk Matějka

Americká versus Australská hypotéka – mají tyto dva typy úvěrů něco společného? Co skrývají jejich záhadné názvy a k čemu je můžeme využít? Ano, jedno společné tyto hypotéky mají. A to, že… Číst na blogu »

Další články na blogu


© 2021 Zajištěná budoucnost – řešení vašich financí

Vytvořeno pomocí WebLocalBusiness